«Իմ քայլը» դաշինքի ռեյտինգային ընտրակարգով թեկնածուները՝ ըստ ընտրատարածքների

«Իմ քայլը» դաշինքի ռեյտինգային ընտրակարգով թեկնածուները՝ ըստ ընտրատարածքների
Նոյեմբեր 15 22:58 2018

«Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով  առաջադրված  թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: Դաշինքի նախընտրական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու, ռեյտինգայինով կմրցեն նրանցից 148-ը։

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)

1.     Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ

2.     Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ

3.     Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ

4.     Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական

5.     Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ

6.     Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական

7.     Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ

8.     Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ

9.     Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ

10.    Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ

11.    Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ

12.    Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ

13.    Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն  վարչական շրջաններ)

1. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական

2.  Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

3.  Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ

4.  Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ

5.  Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ

6.  Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ

7.  Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ

8.  Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ

9.  Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ

10. Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ

11. Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ

12. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ

13. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ

14. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ)

1. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ

2. Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական

3. Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական

4. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ

5. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ

6. Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ

7. Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ

8. Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ

9. Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ

10. Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ

11. Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ

12. Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ

13. Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ

14. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ

15. Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն վարչական շրջաններ)

1.     Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ

2.     Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ

3.     Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ

4.     Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ

5.     Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ

6.     Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի - անկուսակցական

7.     Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ

8.     Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ

9.     Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ

10.   Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ

11.   Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

1.     Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ

2.     Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ

3.     Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական

4.     Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական

5.     Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական

6.     Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ

7.     Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ

8.     Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական

9.     Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական

10.    Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ

11.    Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

1.     Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական

2.     Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական

3.     Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ

4.     Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ

5.     Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական

6.     Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ

7.     Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ

8.     Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական

9.     Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական

10.   Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ

11.   Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ

12.   Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ

13.   Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ

14.   Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

1.     Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ

2.     Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ

3.     Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ

4.     Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական

5.     Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ

6.     Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ

7.     Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1.     Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ

2.     Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ

3.     Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ

4.     Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ

5.     Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական

6.     Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական

7.     Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ

8.     Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ

9.     Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1.     Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական

2.     Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական

3.     Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ

4.     Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ

5.     Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ

6.     Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ

7.     Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական

8.     Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ

9.     Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.   Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական

11.   Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական

12.   Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ

13.   Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

14.   Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1.     Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ

2.     Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ

3.     Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ

4.     Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն

5.     Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ

6.     Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ

7.     Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ

8.     Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1.     Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ

2.     Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական

3.     Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ

4.     Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ

5.     Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ

6.     Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ

7.     Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ

8.     Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ

9.     Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.   Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական

11.   Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ

12.   Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ

13.   Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական

14.   Վարդապետյան Արմեն Սուրենի - անկուսակցական

15.   Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

1.     Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ

2.     Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական

3.     Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ

4.     Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական

5.     Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ

6.     Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական

7.     Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական

8.     Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ

9.     Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ

10.   Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1.     Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական

2.     Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ

3.     Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ

4.     Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ

5.     Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական

6.     Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական

7.     Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ

loading...